Hakkımızda

İstanbul Bakırköy’de Avukat Cem Doğan tarafından kurulan Doğan Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren göstermiş olduğu istikrarlı gelişme ile saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. 

Bugün geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Doğan Hukuk Bürosunun hedefi; mesleğin ilkelerine ve onuruna bağlı kalarak, alanında uzman çözüm ortakları, avukatlar, öğretim üyeleri, vergi uzmanları, yeminli mali müşavirler, adli klinik psikologlar, mühendisler, mimarlar, noterler, kriminoloji uzmanları  ve teknik uzmanlar ile iş birliği içerisinde yerli ve yabancı müvekkillerine en verimli ve kaliteli şekilde hukuki çözümler üretmektir.

Doğan, gerçek ve tüzel kişilere yönelik ; Gayrimenkul Hukuku, İnşaat ve Kentsel Dönüşüm Hukuku,  İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku , Vatandaşlık ve Yabancılar Hukuku, ve Miras Hukuku alanları başta olmak üzere farklı hukuki alanlarda faaliyet göstermekte olup hukuki destek hizmetleri sunmaktadır.

Doğan Hukuk Bürosu, temsil ettiği müvekkillerine yüksek kalitede dava ve hukuki danışmanlık hizmeti sunabilmek amacıyla ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte, bu şekilde dünyadaki değişime aynı hızda uyum sağlamakta ve müvekkillerinin sorunlarına çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler.

Doğan Hukuk Bürosu, üstlenmiş olduğu hukuki sorunları benimser ve hiç bir müvekkil ilişkisinde ayrım göstermeksizin müvekkilleri için sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Sonuç olarak; Doğan Hukuk Bürosu müvekkillerinin haklarını koruyan ve şimdiye dek üstlendiği her türlü hukuki ilişkiyi başarıyla sonuçlandıran saygın bir hukuk bürosudur.

Hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz kurucu Avukat Cem Doğan ile iletişim kurabilirsiniz.


Yol Tarifi